Kontakty

Manažer SK

Jiří Holoubek
spiritualkvintet(zavináč)email.cz
+420 605 773 377, +420 605 733 767
Na něj se obracejte s žádostmi o informace kolem podmínek vystupování Spirituál kvintetu, s objednávkami koncertů, s žádostmi o plakáty resp. propagační materiály. Jiří Holoubek také dojednává podmínky případného ubytování, věci kolem dopravy, zázemí souboru apod.

Umělecký vedoucí, kapelník SK

Jiří Tichota
jiriticho(uzenáč)seznam.cz
Na něj se obracejte se vším, co se týká umělecké stránky koncertů, tedy repertoáru, průvodního slova, speciálního užití jednotlivých písní, umělecké presentace. S Jiřím Tichotou je potřeba domluvit příp. výjimečné povolení pro fotografování, natáčení, přizpůsobení průběhu koncertů na přání apod.

Upozornění pro pořadatele

Spirituál kvintet nabízí pořadatelům hotové plakáty s místem pro dotisk informací. Pokud přesto chce pořadatel vytisknout plakát vlastní, žádáme, aby případnou vybranou fotografii nechal rozhodně schválit námi. K mnoha na těchto stránkách vystaveným nevlastníme autorská práva a navíc velmi často bývá omylem vybrána fotografie sestavy, která již neexistuje – což může vést k nedorozuměním! Děkujeme za pochopení! SK

Aktuálně

Ještě jeden se vejde!

Děkujeme za Vaše ovace při každém z řady posledních koncertů Spirituál kvintetu. Pro velký zájem se nám podařilo vložit ještě jeden termín, a to 8.října. https://www.ticketmaster.cz/…/spiritual-kvintet…/1001098 Celkem se tedy díky Vám loučíme 16 Lucernami. Sérii koncertů a svoji činnost ukončí Spirituál kvintet po šedesáti letech 13.10.2021.

více…